פריצת רכבים – דברים שצריך לדעת

כשאתם זקוקים למנעולן רכב, חשוב שתדעו לזהות בעלי מקצוע טובים ואיכותיים הפועלים בתחום. אמנם מקובל להזעיק פורץ רכב ברגע שאבד לכם המפתח לרכב או כשמנגנון הנעילה התקלקל. אך כדאי ללמוד את הנושא לפני שאתם זקוקים לשכור איש מקצוע, כאשר יש לכם פנאי ואינכם בלחץ בגלל רכב נעול.

כללי ברזל להזמנת פורץ רכבים

  • בצעו סקר שוק תמציתי. סננו ובחרו מתוך המבחר שני מנעולנים, גג שלושה מנעולני רכב מאזור מגוריכם, מתוכם תוכלו בסופו של דבר לבחור מנעולן רכב שיסייע לכם.
  • מומלץ להסתמך על המלצה של חברים, או פשוט לפנות לבעל מקצוע שכבר נעזרתם בשירותיו בעבר.
  • הפעילו שיקול דעת וביחרו במנעולן רכב מקצועי שהתנסה בפריצת רכבים מהסוג שלכם, כך תוודאו כי הוא יביא לכם תועלת גבוהה במינימום זמן.
  • פריצת רכבים יכולה אף להציל חיים – כדאי לבחור נכון.
  • ביקורת אצל מנעולן טוב זו הדרך הטובה והיעילה ביותר להגנה על רכבכם.
  • אין תורך לחכות למצב חירום כדי לערוך היכרות עם מנעולן הרכב שלכם.
  • כדאי לדעת כי לשער הקריאה למנעולן רכב ישנה השפעה משמעותית על המחיר (הכי יקר באמצע הלילה בשבת או בחגים).
מנעולן פורץ רכבים
מנעולן פורץ רכבים – ללא נזק לרכב!

למצוא מנעולן רכב בראש שקט

תמחור העבודה מתבצע בהתאם לסוג וכמות חלקי החילוף הנדרשים וכן לדחיפות הקריאה.

מהי קריאת שירות דחופה? אם תא המטען לפעמים ננעל ולפעמים לא – כדאי שתלכו למנעולן אך אין בכך דחיפות של ממש. לעומת זאת, אם אתם ניצבים כעת מול רכב שננעל לכם באמצע הכביש, כנראה שיש לכם צורך בקריאה דחופה למנעולן רכב.

במצבים בהם אין שום פתרון, כנראה שאין לכם ברירה פרט להזמנת מנעולן רכב מקצועי שמוסמך לטפל בכל מגוון הבעיות הקשורות למנעולי רכב.

כאמור, רצוי לאתר מנעולן מראש, אך במצבי חירום שקלו להתקשר למישהו שיוכל לחפש עבורכם ואולי אף להתקשר בשמכם למנעולן.

ריכוז ודייקנות הם המפתח

שירותי מנעולנות רכב חייבים להתבצע בדיוק מאוד גבוה וברמה מאוד מקצועית. הסיבה לכך היא שיחסית קל לפרוץ אך קשה יותר לפרוץ מבלי להותיר נזק רב לרכב ולסביבתו. על המנעולן להיות מרוכז ככל הניתן בעת פריצת דלתות הרכב  – שוב, בכדי לא לגרום לנזק או לחבלה.

בהזמינכם מנעולן רכב, וודאו כי הוא עבר את ההכשרה המתאימה המסמיכה אותו לטפל בתקלות ובבעיות במנעולי הרכב במקצועיות הנדרשת. מנעולן רכב חייב להשתמש בכלים הכי חדישים ובעזרים טכנולוגיים שונים. עליו להתמצא ולהכיר את העבודה כמו שצריך.

פריצת רכב יכול לעשות רק מנעולן רכב שיש ברשותו את ציוד הפריצה המתאים. ציוד מקצועי מאפשר למנעולן לפרוץ את הרכב בצורה נקייה וחכמה מבלי להפעיל כוח מיותר.
המאמר באדיבות הצדיקים שירותי מנעולנות בירושלים
http://www.02net.co.il